Veliký časově flexibilní kalendář

Pořadatelé, pokud máte zájem svůj závod či celý seriál do kalendáře přidat, pište na hynekmusil(zavináč)hynekmusil.cz, rád Váš závod či seriál přidám. Samozřejmě ZDARMA
KLIKNI A FILTRUJ! :) Klikni tady na název poháru či seriálu a zobrazí se jeho závody:
| SVĚTOVÝ POHÁR MTB| ČESKÝ POHÁR MTB| UCI SÉRIE| PPK*HK| TALENT CUP
| MTB BIATLON| FORESTOVO ZÁVODY| PRAŽSKÝ POHÁR MTB| JIHOČESKÝ POHÁR MTB| KOLO PRO ŽIVOT
| PRIMA CUP| Elimon Ústí MTB CUP
| ZPĚT NA VELIKÝ ČASOVĚ FLEXIBILNÍ KALENDÁŘ ZÁVODŮ
Dnes je středa, 28.2.2024, svátek má Lumír
březen
závodzávodsobota2.3.Losiná
Radoušovo Bloudění 2024
1. závod TalentCUP1. TalentCUPsobota23.3.Ejpovice
ČASOVKA NA GOLFU
M
závodzávodsobota23.3.Langenlois
KTM Kamptal Trophy C1
1. závod BAHNO + S-241. BAHNO + S-24sobota23.3.Sokolov
XC MICHAL
2. závod Forestovo závod2. Forestovo závodneděle24.3.Záluží u Třemošné
Forestova šestka běh 
M
1. závod UCI SÉRIE1. UCI SÉRIEsobota30.3.Břasy-Stupno
UCI C2 HORSKÁ KOLA STUPNO
M
2. závod BAHNO + S-242. BAHNO + S-24sobota30.3.Karlovy Vary
GOETHOVKA
1. závod UCI SÉRIE1. UCI SÉRIEneděle31.3.Břasy-Stupno
UCI C2 HORSKÁ KOLA STUPNO
M
duben
1. závod PMTBP1. PMTBPsobota6.4.Traily Motol
Velká cena NUTREND SPECIALIZED
3. závod BAHNO + S-243. BAHNO + S-24sobota6.4.Karlovy Vary
LETNÍ KINO
2. závod PMTBP2. PMTBPneděle7.4.Traily Motol
Velká cena ŠKODA AUTO
1. závod UCI1. UCIpátek12.4.UCI World CUP
Mairiporã, Brazil (XCO/XCC)
2. závod UCI SÉRIE2. UCI SÉRIEsobota13.4.Stříbro
UCI C3 VELKÁ CENA KION GROUP
M
závodzávodsobota13.4.Kralovice
VELKÁ KRALOVICKÁ bežecké závody
M
1. závod UCI1. UCIsobota13.4.UCI World CUP
Mairiporã, Brazil (XCO/XCC)
4. závod BAHNO + S-244. BAHNO + S-24sobota13.4.Karlovy Vary
ČASOVKA LINHART
1. závod PrimaCUP1. PrimaCUPsobota13.4.Hradec Králové
DECATHLON HRADEC KRÁLOVÉ
2. závod UCI SÉRIE2. UCI SÉRIEneděle14.4.Stříbro
UCI C3 VELKÁ CENA KION GROUP
M
1. závod UCI1. UCIneděle14.4.UCI World CUP
Mairiporã, Brazil (XCO/XCC)
2. závod UCI2. UCIpátek19.4.UCI World CUP
Araxá, Brazil (XCO/XCC)
2. závod TalentCUP2. TalentCUPsobota20.4.Kralovice
XCO MĚSTA KRALOVICE
M
2. závod UCI2. UCIsobota20.4.UCI World CUP
Araxá, Brazil (XCO/XCC)
1. závod PPK*HK1. PPK*HKneděle21.4.Domažlice
VELKÁ CENA DOMAŽLIC MTB
M
2. závod UCI2. UCIneděle21.4.UCI World CUP
Araxá, Brazil (XCO/XCC)
1. závod Elimon Ústí MTB CUP1. Elimon Ústí MTB CUPneděle21.4.štafetový závod
ADOLFOVSKÝ MARATON
závodzávodsobota27.4.Přeštice
PŘEŠTICKÁ DESÍTKA (běh)
M
3. závod PMTBP3. PMTBPsobota27.4.Bike Arena Zličín
Velká cena Café Calabrone
1. závod KPŽ1. KPŽsobota27.4.Beroun
BIKEMARATON BEROUN
4. závod PMTBP4. PMTBPneděle28.4.Bike Arena Zličín
O pohár MČ Praha Zličín
1. závod JCP MTB1. JCP MTBneděle28.4.WALDKIRCHEN
květen
2. závod PPK*HK2. PPK*HKstředa1.5.Město Touškov
VELKÁ CENA MĚSTA TOUŠKOVA
M
3. závod Forestovo závod3. Forestovo závodstředa1.5.Vrcholy
5. závod PMTBP5. PMTBPstředa1.5.Kbely
KNAUF Velká cena MČ Praha Kbely
1. závod ČP1. ČPsobota4.5.UCI C1
MĚSTO TOUŠKOV
1. závod ČP1. ČPneděle5.5.UCI C1
MĚSTO TOUŠKOV
. závod UCI. UCIstředa8.5.UCI EU CHAMPS
ME
. závod UCI. UCIčtvrtek9.5.UCI EU CHAMPS
ME
. závod UCI. UCIpátek10.5.UCI EU CHAMPS
ME
3. závod PPK*HK3. PPK*HKsobota11.5.Rakovník
LOKO MTB cup
M
. závod UCI. UCIsobota11.5.UCI EU CHAMPS
ME
2. závod KPŽ2. KPŽsobota11.5.Mladá Boleslav - Krásná Louka
MLADÁ BOLESLAV TOUR
3. závod TalentCUP3. TalentCUPneděle12.5.Švihov
OKOLO VODNÍHO HRADU
M
. závod UCI. UCIneděle12.5.UCI EU CHAMPS
ME
2. závod JCP MTB2. JCP MTBneděle12.5.NOVÁ PEC
2. závod Elimon Ústí MTB CUP2. Elimon Ústí MTB CUPneděle12.5.Ústí nad Labem
XC POHODA STŘÍŽÁK časovka na pumptracku
. závod UCI. UCIčtvrtek16.5.UCI MASTERS CHAMPS
Cairns (Australia)
. závod UCI. UCIpátek17.5.UCI MASTERS CHAMPS
Cairns (Australia)
1. závod MTB Biatlon1. MTB Biatlonsobota18.5.Úterý
MTB BIATLON SKÚ
M
2. závod ČP2. ČPsobota18.5.UCI HC
ZADOV
. závod UCI. UCIsobota18.5.UCI MASTERS CHAMPS
Cairns (Australia)
2. závod PrimaCUP2. PrimaCUPsobota18.5.Opava
SILESIA BIKE MARATHON
2. závod ČP2. ČPneděle19.5.UCI HC
ZADOV
. závod UCI. UCIneděle19.5.UCI MASTERS CHAMPS
Cairns (Australia)
3. závod UCI3. UCIpátek24.5.UCI World CUP
Nové Město na Moravě, Czechia (XCO/XCC)
závodzávodsobota25.5.Klatovy
AUTHOR KRÁL ŠUMAVY MTB
3. závod UCI3. UCIsobota25.5.UCI World CUP
Nové Město na Moravě, Czechia (XCO/XCC)
3. závod JCP MTB3. JCP MTBneděle25.5.TÁBOR - ČEKANICE
3. závod UCI3. UCIneděle26.5.UCI World CUP
Nové Město na Moravě, Czechia (XCO/XCC)
3. závod PrimaCUP3. PrimaCUPneděle26.5.Machov
ČEZ STOLOVÉ HORY
červen
3. závod UCI SÉRIE3. UCI SÉRIEsobota1.6.
UCI C3 VELKÁ CENA SMRČIN
M
3. závod UCI SÉRIE3. UCI SÉRIEneděle2.6.
UCI C3 VELKÁ CENA SMRČIN
M
3. závod Elimon Ústí MTB CUP3. Elimon Ústí MTB CUPneděle2.6.štafetový závod
XC MANUČOKO VARVAŽOV
závodzávodsobota8.6.Hadačka
TRAFO BIATLON
M
3. závod ČP3. ČPsobota8.6.UCI C1
BEDŘICHOV
4. závod PrimaCUP4. PrimaCUPsobota8.6.Stříbrnice
ŠKODA AUTO DOLNÍ MORAVA
3. závod KPŽ3. KPŽsobota8.6.Hluboká nad Vltavou
BIKEFEST HLUBOKÁ
3. závod ČP3. ČPneděle9.6.UCI C1
BEDŘICHOV
4. závod UCI4. UCIpátek14.6.UCI World CUP
Val di Sole, Italy (DH/XCO/XCC)
4. závod TalentCUP4. TalentCUPsobota15.6.Přeštice
MEMORIÁL VÍTKA PŘEROSTA
M
4. závod UCI4. UCIsobota15.6.UCI World CUP
Val di Sole, Italy (DH/XCO/XCC)
5. závod PrimaCUP5. PrimaCUPsobota15.6.Sázava
ČEZ SÁZAVA
2. závod MTB Biatlon2. MTB Biatlonneděle16.6.Přeštice
MTB BIATLON PRIOR Ind.
M
4. závod UCI4. UCIneděle16.6.UCI World CUP
Val di Sole, Italy (DH/XCO/XCC)
5. závod UCI5. UCIpátek21.6.UCI World CUP
Crans-Montana, Switzerland (XCO/XCC)
4. závod PPK*HK4. PPK*HKsobota22.6.Klatovy
VELKÁ CENA KLATOV
M
5. závod UCI5. UCIneděle22.6.UCI World CUP
Crans-Montana, Switzerland (XCO/XCC)
4. závod KPŽ4. KPŽsobota22.6.ranč Šídlovák u Šídlovského rybníka, Plzeň
FANATIK PLZEŇ partnerský závod
4. závod Forestovo závod4. Forestovo závodneděle23.6.Zruč-Senec
F3 - triatlon
M
5. závod UCI5. UCIneděle23.6.UCI World CUP
Crans-Montana, Switzerland (XCO/XCC)
5. závod KPŽ5. KPŽsobota29.6.Holešov - Zámecká Zahrada
BIKEMARATON DRÁSAL
červenec
6. závod PrimaCUP6. PrimaCUPstředa3.7.Teplice nad Metují
KUPKOLO.CZ MTB TRILOGY
7. závod PrimaCUP7. PrimaCUPčtvrtek4.7.Teplice nad Metují
KUPKOLO.CZ MTB TRILOGY
6. závod UCI6. UCIpátek5.7.UCI World CUP
Haute-Savoie, France (DH/XCO/XCC)
8. závod PrimaCUP8. PrimaCUPpátek5.7.Teplice nad Metují
KUPKOLO.CZ MTB TRILOGY
6. závod UCI6. UCIneděle6.7.UCI World CUP
Haute-Savoie, France (DH/XCO/XCC)
9. závod PrimaCUP9. PrimaCUPsobota6.7.Teplice nad Metují
KUPKOLO.CZ MTB TRILOGY
6. závod UCI6. UCIneděle7.7.UCI World CUP
Haute-Savoie, France (DH/XCO/XCC)
4. závod JCP MTB4. JCP MTBneděle7.7.PRACHATICE
3. závod MTB Biatlon3. MTB Biatlonsobota13.7.Postřekov
CHOSPÍLSKÝ CYKLOTLON
M
4. závod ČP4. ČPpátek19.7.UCI CN
HARRACHOV - MČR
5. závod TalentCUP5. TalentCUPsobota20.7.Litohlavy
XCO obce LITOHLAVY
M
5. závod Forestovo závod5. Forestovo závodsobota20.7.F113 ironman
4. závod ČP4. ČPsobota20.7.UCI CN
HARRACHOV - MČR
4. závod MTB Biatlon4. MTB Biatlonneděle21.7.Litohlavy
MTB BIATLON LITOHLAVY
M
4. závod ČP4. ČPneděle21.7.UCI CN
HARRACHOV - MČR
10. závod PrimaCUP10. PrimaCUPsobota27.7.Zadov
ČEZ ZADOV
. závod UCI. UCIsobota28.7.OLYMPIC GAMES
Paris (France)
. závod UCI. UCIneděle29.7.OLYMPIC GAMES
Paris (France)
srpen
5. závod MTB Biatlon5. MTB Biatlonneděle10.8.Blovice
MTB BIATLON 2V BIKERS
M
5. závod ČP5. ČPsobota10.8.UCI C1
OSTRAVA
10. závod PrimaCUP10. PrimaCUPsobota10.8.Karlovy Vary
ČEZ KARLOVY VARY-MČR v maratonu
6. závod TalentCUP6. TalentCUPneděle11.8.Blovice
DÚŠA KAP
M
5. závod ČP5. ČPneděle11.8.UCI C1
OSTRAVA
4. závod UCI SÉRIE4. UCI SÉRIEsobota24.8.Ústí nad Labem
UCI C3 MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM
M
6. závod KPŽ6. KPŽsobota24.8.Chrudim
MANITOU ŽELEZNÉ HORY CARDION
4. závod UCI SÉRIE4. UCI SÉRIEneděle25.8.Ústí nad Labem
UCI C3 MĚSTA ÚSTÍ NAD LABEM
M
7. závod UCI7. UCIstředa28.8.UCI World CHAMPS
Vallnord Pal Arinsal, Andora (DH/XCO/XCC)
7. závod UCI7. UCIčtvrtek29.8.UCI World CHAMPS
Vallnord Pal Arinsal, Andora (DH/XCO/XCC)
7. závod UCI7. UCIpátek30.8.UCI World CHAMPS
Vallnord Pal Arinsal, Andora (DH/XCO/XCC)
závodzávodsobota31.8.Kralovice
SPOKE Maraton
7. závod UCI7. UCIsobota31.8.UCI World CHAMPS
Vallnord Pal Arinsal, Andora (DH/XCO/XCC)
září
7. závod UCI7. UCIneděle1.9.UCI World CHAMPS
Vallnord Pal Arinsal, Andora (DH/XCO/XCC)
7. závod TalentCUP7. TalentCUPpátek6.9.Skočice
ELIMINÁTOR PATRIKA GEMERSKÉHO
M
. závod BAHNO + S-24. BAHNO + S-24pátek6.9.Sokolov
S-24 Časovka BIKE vs RUN
8. závod TalentCUP8. TalentCUPsobota7.9.Skočice
MEMORIÁL PATRIKA GEMERSKÉHO
M
. závod BAHNO + S-24. BAHNO + S-24sobota7.9.Sokolov
Sokolovská běžecká 12h
. závod BAHNO + S-24. BAHNO + S-24sobota7.9.Sokolov
S-24 MTB
7. závod KPŽ7. KPŽsobota7.9.Znojmo - Areál Louckého Kláštera
ZNOJMO BURČÁK TOUR
6. závod MTB Biatlon6. MTB Biatlonneděle8.9.Skočice
MEMORIÁL PATRIKA GEMERSKÉHO
M
6. závod PMTBP6. PMTBPneděle8.9.Libuš
O pohár MČ Praha Libuš
. závod BAHNO + S-24. BAHNO + S-24neděle8.9.Sokolov
S-24 MTB
8. závod KPŽ8. KPŽneděle8.9.Znojmo - Areál Louckého Kláštera
ZNOJMO BURČÁK TOUR
4. závod Elimon Ústí MTB CUP4. Elimon Ústí MTB CUPsobota14.9.Ústí nad Labem
OBRÁCENĚ STŘÍŽÁK POHODA XC + ELIMINATOR
5. závod UCI SÉRIE5. UCI SÉRIEneděle15.9.Vimperk
ROUVY UCI C2 VELKÁ CENA VIMPERKA
5. závod PPK*HK5. PPK*HKsobota21.9.Plzeň
VELKÁ CENA MSBA
M
9. závod KPŽ9. KPŽsobota21.9.Areál Hejpark Tošovice
ODERSKÁ MLÝNICE
8. závod UCI8. UCIpátek27.9.UCI World CUP
Lake Placid, USA (XCO/XCC)
6. závod Forestovo závod6. Forestovo závodsobota28.9.Piatlon
8. závod UCI8. UCIneděle28.9.UCI World CUP
Lake Placid, USA (XCO/XCC)
. závod BAHNO + S-24. BAHNO + S-24sobota28.9.Loket
XC BIKE Motokros
11. závod PrimaCUP11. PrimaCUPsobota28.9.Hradec Králové
GOČÁROVY SCHODY
10. závod KPŽ10. KPŽsobota28.9.Ralsko - Letiště Hradčany
RALSKO MTB TOUR
6. závod PPK*HK6. PPK*HKneděle29.9.Pec p/ Čerch
MTB ČERCHOV
M
8. závod UCI8. UCIneděle29.9.UCI World CUP
Lake Placid, USA (XCO/XCC)
říjen
9. závod UCI9. UCIpátek4.10.UCI World CUP
Mont-Saint-Anne, Canada (DH/XCO/XCC)
9. závod UCI9. UCIneděle5.10.UCI World CUP
Mont-Saint-Anne, Canada (DH/XCO/XCC)
12. závod PrimaCUP12. PrimaCUPsobota5.10.Mikulov
ŠKODA AUTO MIKULOV
9. závod UCI9. UCIneděle6.10.UCI World CUP
Mont-Saint-Anne, Canada (DH/XCO/XCC)
5. závod Elimon Ústí MTB CUP5. Elimon Ústí MTB CUPneděle6.10.Ústí nad Labem
Jump FAMILY SEKTOROVÉ CENTRUM XC
7. závod Forestovo závod7. Forestovo závodneděle13.10.Záluží u Třemošné
Forestova šestka a čtrnáctka+CC
M
prosinec
závodzávodúterý31.12.Přívětice
PŘIVĚTICKÁ SILVESTROVSKÁ
M

ODJETÉ ZÁVODY

2024
únor
1. závod Forestovo závod1. Forestovo závodneděle18.2.FAQ Aquatlon
Hynek MUSIL ČasomíraTOPlist

Vítejte na webu
ČASOMÍRY, VÝSLEDKŮ, HDREGISTRY

HD REGISTRY
AC HEATING UCI SERIES
AC HEATING CUP - PPK
POHÁR KV KRAJE
seriál TALENT CUP
seriál MTB BIATLON
ČASOMÍRA:
V období jaro-léto-podzim měříme závody MTB i běžecké, databázově zajišťuji seriály závodů na horských kolech: AC HEATING (UCI i PPK*HK), Pohár KV KRAJE, Talent CUP, MTB Biatlon, dále jednorázové závody SILVESTROVSKÁ PŘÍVĚTICKA, VELKÁ KRALOVICKÁ (běh), TRAFO BIATLON HADAČKA, LEDOVÝ KAFE a běžecké závody BĚH PŘEŠTICE. Zde na webu najdete i speciální databázi HDREGISTRY.
Časomíru mám plně digitalizovanou - čipová technologie
Pro měnší závody umím zajistit stejně kvalitní výsledkový sersvis založený na jiné technologii.
Dále zajistím kompletní servis ON-LINE registrace s výběrem startovného na účet,

další weby

UCI SERIES
Pohár Plzeňského kraje horských kol
Cyklistika Karlovarského kraje
TALENT CUP - Seriál MTB závodů pro talenty
MTB Biatlon - Seriál závodů na MTB se střelbou