Veliký časově flexibilní kalendář

Pořadatelé, pokud máte zájem svůj závod či celý seriál do kalendáře přidat, pište na hynekmusil(zavináč)hynekmusil.cz, rád Váš závod či seriál přidám. Samozřejmě ZDARMA
KLIKNI A FILTRUJ! :) Klikni tady na název poháru či seriálu a zobrazí se jeho závody:
| ČESKÝ POHÁR MTB| PPK*HK| TALENT CUP| MTB BIATLON| FORESTOVO ZÁVODY
| PRAŽSKÝ POHÁR MTB| JIHOČESKÝ POHÁR MTB| KOLO PRO ŽIVOT| PRIMA CUP
| ZPĚT NA VELIKÝ ČASOVĚ FLEXIBILNÍ KALENDÁŘ ZÁVODŮ
Dnes je čtvrtek, 2.2.2023, svátek má Nela
2023
únor
závodzávodsobota4.2.Losiná
RADOUŠOVO BLOUDĚNÍ 2023
1. závod Forestovo závod1. Forestovo závodneděle19.2.FAQ AQUATLON
březen
1. závod BAHNO1. BAHNOsobota18.3.Sokolov
XC MICHAL
1. závod PMTBP1. PMTBPneděle19.3.Traily
MOTOL I
1. závod PPK*HK1. PPK*HKsobota25.3.Stříbro
DRACI NA RONŠPERKU
M
2. závod BAHNO2. BAHNOsobota25.3.Karlovy Vary
TŘI KŘÍŽE
mládež silnicemládež silnicesobota25.3.
Hlohovec
2. závod Forestovo závod2. Forestovo závodneděle26.3.Záluží
F6 - BĚŽECKÝ ZÁVOD
M
1. závod ČP silnice1. ČP silniceneděle26.3.ČP
VELKÁ BÍTEŠ
mládež silnicemládež silniceneděle26.3.
Hrušovany
duben
1. závod ČP1. ČPsobota1.4.UCI C1
KUTNÁ HORA
3. závod BAHNO3. BAHNOsobota1.4.Karlovy Vary
LETNÍ KINO
1. závod ČP1. ČPneděle2.4.UCI C1
KUTNÁ HORA
závodzávodsobota8.4.Kralovice
BĚŽECKÉ ZÁVODY
M
4. závod BAHNO4. BAHNOsobota8.4.Čankov
ČANKOV
mládež silnicemládež silnicesobota8.4.
Soběslav
1. závod TalentCUP1. TalentCUPsobota15.4.Ejpovice
ČASOVKA NA GOLFU
M
1. závod PrimaCUP1. PrimaCUPsobota15.4.Hradec Králové
DECATHLON HRADEC KRÁLOVÉ
1. závod ČP mládež silnice1. ČP mládež silnicesobota15.4.ČP
Jevíčko
3. závod Forestovo závod3. Forestovo závodneděle16.4.F2 DUATLON
mládež silnicemládež silniceneděle16.4.
Náměšt n Oslavou
2. závod ČP silnice2. ČP silnicesobota22.4.ČP
KRÁSNÁ LÍPA
dráhadráhasobota22.4.Hromadné dis
Třebešín
2. závod PPK*HK2. PPK*HKneděle23.4.Město Touškov
VELKÁ CENA MĚSTA TOUŠKOVA
M
1. závod JCP MTB1. JCP MTBneděle23.4.WALDKIRCHEN
3. závod ČP silnice3. ČP silniceneděle23.4.ČP
ČESKÁ KAMENICE
silnicesilnicečtvrtek27.4.Gracia
ORLOVÁ
závodzávodsobota29.4.Přeštice
PŘEŠTICKÁ DESÍTKA (běh)
M
2. závod ČP2. ČPsobota29.4.UCI C1
MĚSTO TOUŠKOV
1. závod KPŽ1. KPŽsobota29.4.Beroun
BIKEMARATON BEROUN
mládež silnicemládež silnicesobota29.4.
West Bohemia
4. závod Forestovo závod4. Forestovo závodneděle30.4.VRCHOLY
2. závod ČP2. ČPneděle30.4.UCI C1
MĚSTO TOUŠKOV
2. závod PrimaCUP2. PrimaCUPneděle30.4.Machov
STOLOVÉ HORY
mládež silnicemládež silniceneděle30.4.
West Bohemia
květen
2. závod PMTBP2. PMTBPpondělí1.5.KBELY
mládež silnicemládež silnicečtvrtek4.5.ZMN/ZMJ
Terezín Jevíčko
3. závod PPK*HK3. PPK*HKsobota6.5.Rakovník
LOKO MTB cup
M
2. závod TalentCUP2. TalentCUPneděle7.5.Švihov
OKOLO VODNÍHO HRADU
M
2. závod JCP MTB2. JCP MTBneděle7.5.NOVÁ PEC
dráhadráhapátek12.5.
Framar
2. závod KPŽ2. KPŽsobota13.5.Mladá Boleslav - Krásná Louka
MLADÁ BOLESLAV TOUR
silnicesilnicesobota13.5.
KYJOV
dráhadráhasobota13.5.
Framar
mládež silnicemládež silnicesobota13.5.Kyjov
Kyjov
3. závod JCP MTB3. JCP MTBneděle14.5.JISTEBNICE
4. závod ČP silnice4. ČP silniceneděle14.5.ČP
KYJOV
dráhadráhaneděle14.5.GP
Duratec
2. závod ČP mládež silnice2. ČP mládež silniceneděle14.5.ČP
Kyjov
dráhadráhaúterý16.5.
500 + 1 KOLO
silnicesilnicepátek19.5.
RBB TOUR
3. závod ČP3. ČPsobota20.5.UCI HC- bez dětí
ZADOV
3. závod KPŽ3. KPŽsobota20.5.Dobřichovice
TRANS BRDY
3. závod PrimaCUP3. PrimaCUPsobota20.5.Opava
SILESIA BIKE MARATHON
3. závod ČP3. ČPneděle21.5.UCI HC- bez dětí
ZADOV
silnicesilnicečtvrtek25.5.
TD FEMININ
1. závod ČP dráha1. ČP dráhapátek26.5.ČP
Prostějov
mládež silnicemládež silnicepátek26.5.MZM
Lanškroun
1. závod MTB Biatlon1. MTB Biatlonsobota27.5.Úterý
MTB BIATLON SKÚ
M
4. závod PPK*HK4. PPK*HKneděle28.5.Domažlice
VELKÁ CENA DOMAŽLIC MTB
M
červen
závodzávodsobota3.6.Výrov-Hadačka
Biatlon HADAČKA 2023
M
3. závod PMTBP3. PMTBPsobota3.6.ZLIČÍN I
4. závod KPŽ4. KPŽsobota3.6.Orlík - Vystrkov
ORLÍK TOUR
4. závod PrimaCUP4. PrimaCUPsobota3.6.Stříbrnice
ŠKODA AUTO DOLNÍ MORAVA
4. závod PMTBP4. PMTBPneděle4.6.ZLIČÍN II
4. závod JCP MTB4. JCP MTBneděle4.6.PRACHATICE
silnicesilnicečtvrtek8.6.Grand Prix
JESENÍKY
3. závod TalentCUP3. TalentCUPsobota10.6.Hradčany
XCO SDH HRADČANY
M
5. závod PrimaCUP5. PrimaCUPsobota10.6.Sázava
ŠKODA AUTO SÁZAVA
mládež silnicemládež silnicesobota10.6.
Starý Jičín
5. závod Forestovo závod5. Forestovo závodneděle?11.6.Zruč-Senec
F3 TRIATLON
M
5. závod JCP MTB5. JCP MTBneděle11.6.TÁBOR - ČEKANICE - CIHELNA
mládež silnicemládež silniceneděle11.6.
Bělkovice
5. závod PPK*HK5. PPK*HKsobota17.6.Klatovy
VELKÁ CENA KLATOV
M
5. závod KPŽ5. KPŽsobota17.6.Hluboká Nad Vltavou
BIKEFEST HLUBOKÁ
dráhadráhasobota17.6.GP
Brno
3. závod ČP mládež silnice3. ČP mládež silnicesobota17.6.ČP SPRINT
2. závod MTB Biatlon2. MTB Biatlonneděle18.6.Přeštice
MTB BIATLON PRIOR Ind.
M
6. závod Forestovo závod6. Forestovo závodneděle?18.6.Plzeň
SWIMRUN PLZEŇ
dráhadráhaneděle18.6.GP
Brno
4. závod ČP mládež silnice4. ČP mládež silniceneděle18.6.ČP SPRINT
silnicesilnicečtvrtek22.6.MČR Elite/Junior
TLMAČE
4. závod TalentCUP4. TalentCUPsobota24.6.Přeštice
MEMORIÁL VÍTKA PŘEROSTA
M
6. závod KPŽ6. KPŽsobota24.6.Holešov - Zámecká Zahrada
BIKEMARATON DRÁSAL
6. závod PPK*HK6. PPK*HKneděle25.6.Špičák
VELKÁ CENA ŠPIČÁK
M
dráhadráhapátek30.6.MČR
Sprint
červenec
dráhadráhasobota1.7.MČR
Sprint
6. závod PrimaCUP6. PrimaCUPčtvrtek6.7.Teplice nad Metují
MTB TRILOGY
7. závod PrimaCUP7. PrimaCUPpátek7.7.Teplice nad Metují
MTB TRILOGY
8. závod PrimaCUP8. PrimaCUPsobota8.7.Teplice nad Metují
MTB TRILOGY
silnicesilnicesobota8.7.
V4 HUN
silnicesilniceneděle9.7.
V4 SVK
dráhadráhastředa12.7.
Turné 4 drah
dráhadráhačtvrtek13.7.
Turné 4 drah
3. závod MTB Biatlon3. MTB Biatlonsobota15.7.Postřekov
CHOSPÍLSKÝ CYKLOTLON
M
mládež silnicemládež silnicesobota15.7.
MČR mládeže
4. závod ČP4. ČPpátek21.7.UCI CN
BEDŘICHOV MČR
7. závod Forestovo závod7. Forestovo závodsobota22.7.F113 IRONMAN
4. závod ČP4. ČPsobota22.7.UCI CN
BEDŘICHOV MČR
7. závod KPŽ7. KPŽsobota22.7.Ski Areal Kraličák
KRALIČÁK MTB RACE
silnicesilnicesobota22.7.
V4 POL
4. závod ČP4. ČPneděle23.7.UCI CN
BEDŘICHOV MČR
silnicesilniceneděle23.7.
V4 CZE
silnicesilnicečtvrtek27.7.
SAZKA TOUR
mládež silnicemládež silnicepátek28.7.
MČR vytrvalci
8. závod KPŽ8. KPŽsobota29.7.Lyžařský Areál Zadov
ŠUMAVSKÝ MTB MARATON
srpen
mládež silnicemládež silnicepátek4.8.
Regionem Orlicka
7. závod PPK*HK7. PPK*HKsobota5.8.UCI-C2 Břasy
HORSKÁ KOLA STUPNO MPLK
M
9. závod PrimaCUP9. PrimaCUPsobota5.8.Písník Marokánka
SEGAFREDO SAHARA RACE
7. závod PPK*HK7. PPK*HKneděle6.8.Dětské a žákovské Břasy
HORSKÁ KOLA STUPNO MPLK
M
5. závod TalentCUP5. TalentCUPsobota12.8.Blovice
DÚŠA KAP
M
2. závod ČP dráha2. ČP dráhasobota12.8.ČP
Třebešín
4. závod MTB Biatlon4. MTB Biatlonneděle13.8.Blovice
MTB BIATLON 2V BIKERS
M
3. závod ČP dráha3. ČP dráhaneděle13.8.ČP
Třebešín
dráhadráhastředa16.8.
Turné 4 drah
dráhadráhačtvrtek17.8.
Turné 4 drah
5. závod ČP5. ČPsobota19.8.UCI C1
HARRACHOV - FINÁLE
9. závod KPŽ9. KPŽsobota19.8.Chrudim
MANITOU ŽELEZNÉ HORY
8. závod Forestovo závod8. Forestovo závodneděle?20.8.cyklo orienťák dvojic
BLUDIŠŤÁK
5. závod ČP5. ČPneděle20.8.UCI C1
HARRACHOV - FINÁLE
dráhadráhačtvrtek24.8.GP
Tufo
dráhadráhapátek25.8.GP
Maleček
závodzávodsobota26.8.Kralovice
SPOKE MARATON
10. závod PrimaCUP10. PrimaCUPsobota26.8.Karlovy Vary
KARLOVY VARY
září
závodzávodpátek1.9.Sokolov
ČASOVKA DO KOPCE
8. závod PPK*HK8. PPK*HKsobota2.9.
VELKÁ CENA AŠE
M
závodzávodsobota2.9.Sokolov
SOKOLOVSKÁ 24 MTB
10. závod KPŽ10. KPŽsobota2.9.Znojmo - Areál Louckého Kláštera
ZNOJMO BURČÁK TOUR
silnicesilnicesobota2.9.
OSTRAVA
mládež silnicemládež silnicesobota2.9.
Ostrava
závodzávodneděle3.9.Sokolov
LETNÍ DĚTSKÝ MTB BIATLON
5. závod PMTBP5. PMTBPneděle3.9.Mistrovství Prahy
LIBUŠ
10. závod KPŽ10. KPŽneděle3.9.Znojmo - Areál Louckého Kláštera
ZNOJMO BURČÁK TOUR
5. závod ČP silnice5. ČP silniceneděle3.9.ČP
OSTRAVA
5. závod ČP mládež silnice5. ČP mládež silniceneděle3.9.ČP
Ostrava
silnicesilnicečtvrtek7.9.
OKOLO JČ
9. závod PPK*HK9. PPK*HKneděle10.9.Pec p/ Čerch
MTB ČERCHOV
M
mládež silnicemládež silniceneděle10.9.ČP
Vysoké Mýto
10. závod PPK*HK10. PPK*HKsobota16.9.Plzeň
VELKÁ CENA MSBA
M
10. závod PrimaCUP10. PrimaCUPsobota16.9.Harrachov
HARRACHOV
mládež silnicemládež silnicesobota16.9.
Lovosice
6. závod JCP MTB6. JCP MTBneděle17.9.C2
VELKÁ CENA VIMPERKA
mládež silnicemládež silniceneděle17.9.
MČR družstva
dráhadráhačtvrtek21.9.Prilba
Moravy
dráhadráhapátek22.9.Prilba
Moravy
6. závod TalentCUP6. TalentCUPsobota23.9.Dobřany
BIKEPARK DOBŘANY
M
6. závod PMTBP6. PMTBPsobota23.9.Traily
MOTOL II
11. závod KPŽ11. KPŽsobota23.9.Klokočůvek U Oder
ODERSKÁ MLÝNICE
dráhadráhasobota23.9.MČR
Madison
5. závod MTB Biatlon5. MTB Biatlonneděle24.9.Dobřany
MTB BIATLON BIKEPARK
M
9. závod Forestovo závod9. Forestovo závodčtvrtek28.9.PIATLON
11. závod PrimaCUP11. PrimaCUPčtvrtek28.9.Hradec Králové
GOČÁROVY SCHODY
7. závod TalentCUP7. TalentCUPpátek29.9.Skočice
ELIMINÁTOR PATRIKA GEMERSKÉHO
M
8. závod TalentCUP8. TalentCUPsobota30.9.Skočice
MEMORIÁL PATRIKA GEMERSKÉHO
M
12. závod KPŽ12. KPŽsobota30.9.Ralsko - Letiště Hradčany
RALSKO MTB TOUR
říjen
6. závod MTB Biatlon6. MTB Biatlonneděle1.10.Skočice
MEMORIÁL PATRIKA GEMERSKÉHO
M
10. závod Forestovo závod10. Forestovo závodneděle1.10.Klenová
BĚH NA KLENOVOU
7. závod MTB Biatlon7. MTB Biatlonsobota7.10.Butov
MTB BIATLON REKREAČNÍ STŘEDISKO
M
12. závod PrimaCUP12. PrimaCUPsobota7.10.Mikulov
ŠKODA AUTO MIKULOV
11. závod Forestovo závod11. Forestovo závodneděle8.10.Záluží
F6&F14 - BĚŽECKÝ ZÁVOD
M
závodzávodsobota21.10.Loket
XC BIKE MOTOKROS
listopad
závodzávodsobota11.11.Přeštice
PŘEŠTICKÁ OSMIČKA (běh)
M
12. závod Forestovo závod12. Forestovo závodpátek17.11.6ti hodinovka
PŘEDENICE (běh)
13. závod Forestovo závod13. Forestovo závodsobota25.11.NOČNÍK

ODJETÉ ZÁVODY

2022
prosinec
dráhadráhastředa14.12.SK ZŠ Hostivař
STŘEDEČNÍ ZÁVODY MLÁDEŽE
dráhadráhasobota17.12.MČR OMNIUM
ASC DUKLA PRAHA
závodzávodsobota31.12.Přívětice
PŘÍVĚTICKÁ 12-KA (běh i kolo)
M
Hynek MUSIL ČasomíraTOPlist
HD REGISTRY

Vítejte na webu
ČASOMÍRY, VÝSLEDKŮ, HDREGISTRY

ČASOMÍRA:
V období jaro-léto-podzim měříme závody MTB i běžecké, databázově zajišťujeme seriály závodů na horských kolech: PPK*HK, Talent CUP, MTB Biatlon, zde na webu najdete i speciální databázi HDREGISTRY, dále též výsledky závodů, které jinde nenajdete
Výsledky zpracováváme na PC bez použití čipových a dalších podobných technologií. Naše časomíra není vhodná pro závody, kde cílem projíždí velký balík závodníků, ani pro okruhové vytrvalostní závody.

Odkazy na spřátelené weby

Pohár Plzeňského kraje horských kol
COPR - Cyklistický Oddíl Přeštického Regionu
MTB Biatlon - Seriál závodů na horských kolech se střelbou
AUTHOR BIKE CENTRE - prodej kol AUTHOR a servis Jardy RYBY
TALENT CUP - Seriál MTB závodů pro talenty
AUTHOR TEAM STUPNO - Cyklistický oddíl
SPORT BERAN CHRÁST - Prodej kol a elektrokol, servis
BBM, BOHEMIA BIKE MANAGEMENT, s.r.o - Prodej kol a elektrokol, servis