LIVE RESULTS * LIVE VÝSLEDKY * LIVE-ERGEBNISSE

PRIOR Přeštice MEMORIÁL VÍTKA PŘEROSTA
15. června 2024
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: odrážedla: >= 2021
1100BAIEROVÁ VivienSlužby v zahradnictví BAIER10:00:08.4
2302MIŠTEROVÁ MalvínaHradčany10:00:12.30:00:03.9
3322KOSÍK DannyPlzeň10:00:25.10:00:16.7
4304KOVÁČOVÁ AnežkaPlzeň10:00:28.60:00:20.2
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: minikola: 2020-2021
1303ŠIMICE PatrikMS BIKE ACADEMY RACING10:01:45.1
220ČECHUROVÁ JohanaMS BIKE ACADEMY RACING10:01:50.00:00:04.9
3184DAVÍDEK MikulášPlzeň10:01:55.40:00:10.3
4310KOSÍK MattyPlzeň10:01:59.50:00:14.4
5325POTUŽÁK AdamTřemošná10:02:22.40:00:37.3
6330MARUNOVÁ ViolaÚtušice10:02:25.70:00:40.6
7305VIZINGER PetrDolany10:02:28.00:00:42.9
8301ŠRÁMEK ZikmundPlzeň10:02:31.10:00:46.0
9338TANCL TomášCOPR TJ PŘEŠTICE10:02:34.60:00:49.5
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: holky 5-6: 2018-2019
128ŠIMICOVÁ JulieMS BIKE ACADEMY RACING10:02:58.5
227SEDLÁČKOVÁ HanaMS BIKE ACADEMY RACING10:03:26.60:00:28.1
324KOPFSTEINOVÁ EliškaPROFI SPORT Cheb10:03:41.10:00:42.6
47VOGELTANZOVÁ TerezaMS BIKE ACADEMY RACING10:03:53.70:00:55.2
554MATASOVÁ Anna MarieCOPR TJ Přeštice10:04:09.90:01:11.4
616KURYLUKOVÁ Bára321start10:04:36.40:01:37.9
7219BÁRTOVÁ EmmaBIKE TEAM STUPNO10:04:39.80:01:41.3
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: kluci 5-6: 2018-2019
1181SOUKUP JáchymMS BIKE ACADEMY RACING10:02:54.7
2333ZABLOUDIL MatoušBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV10:02:56.20:00:01.5
311HUSNÍK TobiášMS BIKE ACADEMY RACING10:03:11.00:00:16.3
484VOŠAHLÍK Jankola-bbm.cz10:03:11.50:00:16.8
564STRNAD DamiánLitohlavy10:03:29.40:00:34.7
618ČECHURA AntonínMS BIKE ACADEMY RACING10:03:30.80:00:36.1
751NESVEDA FilipMS BIKE ACADEMY RACING10:03:49.30:00:54.6
837CHOCHOL JakubPlzeň10:03:54.10:00:59.4
9177ŠRÁMEK FilipHorní Lukavice10:03:59.90:01:05.2
10121ŠLEHOFER MartinCOPR TJ PŘEŠTICE10:04:12.20:01:17.5
11114PÍCL VáclavMS BIKE ACADEMY RACING10:04:15.10:01:20.4
12116MAREŠ JonášRoupov10:04:15.70:01:21.0
1325KOPFSTEIN VojtěchPROFI SPORT Cheb10:04:18.80:01:24.1
14222MIŠTERA MatyášHradčany10:04:21.90:01:27.2
15211MORAVEC MatějBřezina10:05:00.40:02:05.7
1631KÁBA NikolasPlzeň10:05:01.10:02:06.4
1748HLAVÁČEK KryštofPlzeň10:05:02.00:02:07.3
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: holky 7-8: 2016-2017
11ZOUBKOVÁ NelaCOPR TJ PŘEŠTICE20:07:00.6
252NESVEDOVÁ KarolínaMS BIKE ACADEMY RACING20:07:22.60:00:22.0
315POLÁKOVÁ AmálieTriatlet Karlovy Vary20:07:24.20:00:23.6
4306DAVÍDKOVÁ AndělaMS BIKE ACADEMY RACING20:08:30.80:01:30.2
530HOLAROVÁ TerezaMS BIKE ACADEMY RACING20:08:33.70:01:33.1
687BEKOVÁ Sárakola-bbm.cz20:08:35.60:01:35.0
733UHLÁŘOVÁ TerezaDHC Plzeň20:09:17.80:02:17.2
832ŠILHÁNKOVÁ AdélaPlzeň20:09:18.50:02:17.9
923KÝČKOVÁ AmáliePlzeň20:09:56.20:02:55.6
1063STRNADOVÁ SofieLitohlavy20:10:39.70:03:39.1
1136CHOCHOLOVÁ AdélaSPORT CLUB Plzeň10:08:18.4- 1 lap(s)
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: kluci 7-8: 2016-2017
1161TYRNER VojtěchBIKE TEAM STUPNO20:06:47.6
28HUSNÍK LukášMS BIKE ACADEMY RACING20:07:17.60:00:30.0
310RŮŽIČKA MarekBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV20:07:20.60:00:33.0
417NOSEK Vojtěchkola-bbm.cz20:07:24.50:00:36.9
595TANCL OndřejCOPR TJ PŘEŠTICE20:07:44.10:00:56.5
647MERTA JakubPřeštice20:07:59.50:01:11.9
775TVRZ Ondřejkola-bbm.cz20:08:21.00:01:33.4
867BLAŽÍČEK AdamMS BIKE ACADEMY RACING20:08:21.20:01:33.6
926SEDLÁČEK JakubMS BIKE ACADEMY RACING20:08:25.00:01:37.4
1042HICL OliverMS BIKE ACADEMY RACING20:08:26.60:01:39.0
1121MÁDR Václavkola-bbm.cz20:09:14.70:02:27.1
1290TUZAR MatyášBIKE O20:11:32.10:04:44.5
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: holky 9-10: 2014-2015
171VÍTKOVÁ JulieBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV20:06:06.2
259SPĚVÁČKOVÁ EmilieBike team Stupno20:06:26.90:00:20.7
3555GOTTFRIEDOVÁ AmálieMS BIKE ACADEMY RACING20:06:47.40:00:41.2
480HAUEROVÁ AdélaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV20:07:09.30:01:03.1
534UHLÁŘOVÁ ViktoriaDHC Plzeň20:07:23.20:01:17.0
6108RŮŽIČKOVÁ VandaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV20:07:46.20:01:40.0
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: kluci 9-10: 2014-2015
157NEVOSAD AdamBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV30:09:09.4
2374NOSEK Ondřejkola-bbm.cz30:09:42.60:00:33.2
394JEDLÍK TomášMS BIKE ACADEMY RACING30:09:53.80:00:44.4
414DANĚK ŠimonMS BIKE ACADEMY RACING30:10:02.90:00:53.5
59MAREK AntonínMS Bike Academy Racing30:10:13.30:01:03.9
638HICL ViktorMS BIKE ACADEMY RACING30:10:13.50:01:04.1
788BEK Richardkola-bbm.cz30:10:46.50:01:37.1
835BENEDIKT DenisMS BIKE ACADEMY RACING30:10:48.90:01:39.5
976NOVÁK MartinMS BIKE ACADEMY RACING30:11:12.20:02:02.8
10115DOLEŽEL MikulášSK Petřín30:11:12.90:02:03.5
1146ZÝKA Adamkola-bbm.cz30:11:25.70:02:16.3
12118MAREŠ AdamRoupov20:09:16.9- 1 lap(s)
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: žákyně I: 2012-2013
193JEDLÍKOVÁ TerezaMS BIKE ACADEMY RACING30:16:17.8
291VYLETOVÁ LucieBIKE TEAM STUPNO30:16:19.00:00:01.2
368KRHOUNKOVÁ MagdalénaBIKE TEAM STUPNO30:16:19.70:00:01.9
458HORNOVÁ FrantiškaBIKE TEAM STUPNO30:16:46.70:00:28.9
572PÍCLOVÁ ViktorieMS BIKE ACADEMY RACING30:17:10.50:00:52.7
6999ZABLOUDILOVÁ MarieBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV30:17:30.00:01:12.2
785VOŠAHLÍKOVÁ Sárakola-bbm.cz30:19:12.00:02:54.2
822MÁDROVÁ Kateřinakola-bbm.cz30:20:18.20:04:00.4
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: žáci I: 2012-2013
1101KLUG VilémBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV40:23:07.8
297ŠVARC Ondřejkola-bbm.cz40:23:42.40:00:34.6
374NOVOTNÝ Jakubkola-bbm.cz40:25:01.20:01:53.4
466PRACNA TomášBIKE CLUB Město Touškov40:26:19.10:03:11.3
550POLEDNA Josefkola-bbm.cz40:28:23.80:05:16.0
698ZAVŘEL Jakubkola-bbm.cz40:29:15.30:06:07.5
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: žákyně II: 2010-2011
199KLUGOVÁ EsterMS BIKE ACADEMY RACING40:21:27.9
253SVOBODOVÁ Terezakola-bbm.cz40:22:26.10:00:58.2
370VÍTKOVÁ NelaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV40:22:57.30:01:29.4
4128MARKOVÁ NikolMS Bike Academy Racing40:24:32.90:03:05.0
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: žáci II: 2010-2011
1109MAKOVEC DominikBIKE TEAM STUPNO50:23:29.3
2888TOBRMAN RobinMS BIKE ACADEMY RACING50:26:32.70:03:03.4
383VALENTA AntonínMS BIKE ACADEMY RACING50:26:35.20:03:05.9
4911GOTTFRIED JakubMS BIKE ACADEMY RACING50:26:36.00:03:06.7
5105MELKA DavidBIKE TEAM STUPNO50:26:41.30:03:12.0
6103PETERKA ŠimonBIKE TEAM STUPNO50:28:18.90:04:49.6
7106BRUNA DanielCOPR TJ PŘEŠTICE50:28:43.70:05:14.4
8777MAČEJOVSKÝ AlexCOPR TJ PŘEŠTICE50:29:01.70:05:32.4
9112ŠATRA DenisCOPR TJ PŘEŠTICE40:23:38.0- 1 lap(s)
1055HLAVÁČ Josefkola-bbm.cz40:24:54.2- 1 lap(s)
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: juniorky: 2006-2009
169VÍTKOVÁ SáraBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV50:28:01.5
229REJCHOVÁ Barborakola-bbm.cz50:29:36.20:01:34.7
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: junioři: 2006-2009
186SRP DanielBIKE TEAM STUPNO70:32:27.5
292ŠAŠEK Michalkola-bbm.cz70:36:55.20:04:27.7
349SCHMID ProkopBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV70:37:48.10:05:20.6
4104KOČA ProkopBike Club Kralovice60:33:15.9- 1 lap(s)
5151MAČEJOVSKÝ PavelCOPR TJ PŘEŠTICE60:36:55.8- 1 lap(s)
6111KALOUNER LukášAKKODIS60:37:21.1- 1 lap(s)
762RŮŽIČKA Tomáškola-bbm.cz60:39:04.6- 1 lap(s)
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: ženy: <= 2005
156MITRYCHOVÁ Michaelakola-bbm.cz50:29:19.9
278ZABLOUDILOVÁ MarkétaBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV50:29:41.40:00:21.5
UNOFFICIAL RESULTS AFTER THE END OF THE RACE: category Category: muži: <= 2005
173CIMICKÝ TadeášBIKE TEAM STUPNO70:32:38.6
282POSPÍŠIL LukášBIKE TEAM STUPNO70:33:31.90:00:53.3
3102PETERKA PavelKralovice70:33:43.60:01:05.0
461VÁVRA LukášMS BIKE ACADEMY RACING70:34:33.90:01:55.3
581TOBRMAN MartinMS BIKE ACADEMY RACING70:34:34.60:01:56.0
643ČECHURA OndřejAXON SPORT TEAM70:35:49.10:03:10.5
765TOTZAUER FilipBIKE TEAM STUPNO70:36:16.00:03:37.4
896MRSKOŠ VáclavACS DEVELOPMENT70:36:28.00:03:49.4
9113ŘEZANKA VáclavPřeštice70:37:25.30:04:46.7
1045POSPÍŠIL JiříREDPOINT TEAM70:37:58.60:05:20.0
11110KALOUNER FrantišekAKKODIS50:34:25.9- 2 lap(s)
1289TUZAR OndřejBIKE O50:35:32.7- 2 lap(s)
13107BRUNA JiříHorní Lukavice50:36:28.5- 2 lap(s)
DNF40BAIER JiříAC Sparta Praha0- 7 lap(s)


PATNEŘI ZÁVODU/EVENT PARTNERS

PATNEŘI SERIÁLU/SERIAL PARTNERS

Hynek MUSIL - TIMEKEEPING - DATA PROCESSING - ČASOMÍRA - ZPRACOVÁNÍ DAT

Hynek MUSIL - TIMEKEEPING - DATA PROCESSING