Hynek MUSIL - ČASOMÍRA - ZPRACOVÁNÍ DAT
Hynek MUSIL - ČASOMÍRA - ZPRACOVÁNÍ DAT
ON-LINE REGISTROVANÍ ZÁVODNÍCI
Klatovy VELKÁ CENA KLATOV
22. června 2024
ZPĚT na HLAVNÍ STRÁNKU ON-LINE REGISTRACE
ON-LINE REGISTRACE UKONČENA
SEŘADIT DLE DOBY REGISTRACE SEŘADIT DLE KLUBU

HDR St.Číslo Národnost Jméno Typ závodu Kategorie Obec/Klub Platba
612 CZE ANDRLE Filip XCO kadeti MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
308 CZE ANDRLOVÁ Kristýna XCO žákyně I kola-bbm.cz Zaplaceno
354 CZE AŠKA Václav XCO muži 30 TJ START LUBY Zaplaceno
613 CZE BAJER Matěj XCO kadeti MERIDA BIKE RANCH TEAM Zaplaceno
3 CZE BALOUS Martin XCO muži 19 Králův Dvůr Zaplaceno
560 CZE BARTÍKOVÁ Hanna XCO holky 9-10 REXONIX KOVO PRAHA Zaplaceno
814 CZE BENEŠ Jakub XCO žáci II MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
353 CZE BENEŠ Jan XCO muži 30 Ski a Bike Centrum Radotín Zaplaceno
909 CZE BENEŠ Marek XCO žáci I MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
161 CZE BLAŽÍČEK Adam XCO kluci 7-8 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
409 CZE BLECHOVÁ Barbora XCO žákyně II BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
407 CZE BRABCOVÁ Andrea XCO žákyně II BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
907 CZE BREBURDA Adam XCO žáci I MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
351 CZE CINTERHOF Pavel XCO muži 30 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
616 CZE ČÁSLAVSKÝ Petr XCO kadeti MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
455 CZE ČÁSTKA Kryštof XCO muži 40 ABC Team Železná Ruda Zaplaceno
253 CZE ČECHURA Antonín XCO kluci 6 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
152 CZE ČERNÝ Eliáš XCO kluci 7-8 CYKLOTEAM OSTROV Zaplaceno
905 CZE ČERNÝ Miroslav XCO žáci I CK LOKO Rakovník Zaplaceno
154 CZE DAJČ Michael XCO kluci 7-8 CzechMultisportCoaching Zaplaceno
401 CZE DAJČOVÁ Amálie XCO žákyně II CzechMultisportCoaching Zaplaceno
59 CZE DANĚK Šimon XCO kluci 9-10 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
654 CZE DAVÍDKOVÁ Anděla XCO holky 7-8 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
906 CZE DOBRÝ Ondřej XCO žáci I CK LOKO Rakovník Zaplaceno
157 CZE DOSTÁL Martin XCO kluci 7-8 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
556 CZE DOSTÁLOVÁ Andrea XCO holky 9-10 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
411 CZE DRÁBKOVÁ Nela XCO žákyně II EXPRES CZ - BMD TEAM KOLÍN Zaplaceno
166 CZE FÁRA Šimon XCO kluci 7-8 BIKE CLUB KLATOVY Zaplaceno
851 CZE FLORIÁN Petr XCO muži 50 CYKLO ATOM Zaplaceno
156 CZE FORMAN Dominik XCO kluci 7-8 ADASTRA Cycling Team Zaplaceno
454 CZE FORSTER Martin XCO muži 40 BTSB BIKE Zaplaceno
604 CZE FORSTER Samuel XCO kadeti BTSB BIKE Zaplaceno
805 CZE FORSTER Tobias XCO žáci II BTSB BIKE Zaplaceno
CZE FRANK Marek XCO žáci II TJ LOKOMOTIVA BEROUN Neplaceno
903 CZE FROLÍK Václav XCO žáci I VELO AKADEMIE KLADNO Zaplaceno
CZE FROLÍK Vít XCO odrážedla Velo Akademi Kladno Zaplaceno
402 CZE FROLÍKOVÁ Michaela XCO žákyně II VELO AKADEMIE KLADNO Zaplaceno
912 CZE GÁLA Martin XCO žáci I LYKO KLUB PRACHATICE z.s. Zaplaceno
809 CZE GOTTFRIED Jakub XCO žáci II MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
554 CZE GOTTFRIEDOVÁ Amálie XCO holky 9-10 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
7 CZE GÖTZ Daniel XCO muži 19 Radynebike cz Zaplaceno
163 CZE GROH Mikuláš XCO kluci 7-8 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
4 CZE GROSS Jan XCO muži 19 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
853 CZE HAJSKÝ Pavel XCO muži 50 MONDRAKER Racing team Zaplaceno
204 CZE HALÍŘ Šimon XCO junioři BIKE CLUB KLATOVY Zaplaceno
355 CZE HASELBERGER Zdeněk XCO muži 30 IMPORTO Zaplaceno
CZE HASELBERGEROVÁ Eva XCO ženy Born In Šumava Neplaceno
257 CZE HAUER Martin XCO kluci 6 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
558 CZE HAUEROVÁ Adéla XCO holky 9-10 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
801 CZE HEJZEK Martin XCO žáci II MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
901 CZE HEJZEK Ondřej XCO žáci I MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
160 CZE HICL Oliver XCO kluci 7-8 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
57 CZE HICL Viktor XCO kluci 9-10 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
552 CZE HOJDOVÁ Veronika XCO holky 9-10 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
657 CZE HOLAROVÁ Tereza XCO holky 7-8 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
609 CZE HOMOLKA Marek XCO kadeti ABC Team Železná ruda Zaplaceno
305 CZE HORNOVÁ Františka XCO žákyně I ACS DEVELOPMENT Zaplaceno
155 CZE HUSNÍK Lukáš XCO kluci 7-8 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
254 CZE HUSNÍK Tobiáš XCO kluci 6 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
64 CZE JANÁK Jan XCO kluci 9-10 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
910 CZE JANAK Peter XCO žáci I MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
603 CZE JANKA Daniel XCO kadeti MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
854 CZE JAROLÍM Vojtěch XCO muži 50 CYKLO ATOM Zaplaceno
453 CZE JEDLIČKA Luboš XCO muži 40 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
408 CZE JEDLIČKOVÁ Adéla XCO žákyně II MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
701 CZE JEDLIČKOVÁ Nela XCO juniorky BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
56 CZE JEDLÍK Tomáš XCO kluci 9-10 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
303 CZE JEDLÍKOVÁ Tereza XCO žákyně I MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
158 CZE JELÍNEK Jiří XCO kluci 7-8 CK LOKO Rakovník Zaplaceno
CZE JÍLKOVÁ Eliška XCO odrážedla BIKE CLUB KLATOVY Zaplaceno
808 CZE JOHÁNEK Štěpán XCO žáci II BIKE puzzle team Zaplaceno
58 CZE JOHÁNEK Vojtěch XCO kluci 9-10 BIKE puzzle team Zaplaceno
302 CZE KEJZLAROVÁ Pavlína XCO žákyně I BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
652 CZE KEJZLAROVÁ Petra XCO holky 7-8 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
54 CZE KLEISNER Ondřej XCO kluci 9-10 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
908 CZE KLEISNER Václav XCO žáci I MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
403 CZE KLUGOVÁ Ester XCO žákyně II MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
852 CZE KOBES Miroslav XCO muži 50 Velosport Domažlice Zaplaceno
614 CZE KOČA Prokop XCO kadeti Bike Club Kralovice Zaplaceno
807 CZE KOHOUT Jindřich XCO žáci II BIKE puzzle team Zaplaceno
813 CZE KOS Tomáš XCO žáci II CYKLOTEAM OSTROV Zaplaceno
103 CZE KOTRČOVÁ Kateřina XCO ženy GREENY Cycling Club Zaplaceno
164 CZE KRÁL Adam XCO kluci 7-8 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
404 CZE KRÁLOVÁ Eliška XCO žákyně II BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
304 CZE KRHOUNKOVÁ Magdaléna XCO žákyně I BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
555 CZE KRHOUNKOVÁ Markéta XCO holky 9-10 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
804 CZE KŘIŽÁK Matěj XCO žáci II CK LOKO Rakovník Zaplaceno
855 CZE KUBALA František XCO muži 50 MERIDA BIKE RANCH TEAM Zaplaceno
605 CZE KUČVA Tomáš XCO kadeti MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
201 CZE LEHKÝ Jan XCO junioři BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
615 CZE MAČEJOVSKÝ Pavel XCO kadeti COPR TJ PŘEŠTICE Zaplaceno
811 CZE MAKOVEC Dominik XCO žáci II BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
55 CZE MAREK Antonín XCO kluci 9-10 MS Bike Academy Racing Zaplaceno
412 CZE MARKOVÁ Nikol XCO žákyně II MS Bike Academy Racing Zaplaceno
306 CZE MÍŠKOVÁ Tereza XCO žákyně I MS BIKE ACADEMY racing Zaplaceno
104 CZE MITRYCHOVÁ Michaela XCO ženy kola-bbm.cz Zaplaceno
502 CZE MOLHANCOVÁ Nikol XCO kadetky Merida Bikeranch Team Junior Zaplaceno
458 CZE MORGENSTEIN Libor XCO muži 40 ACS DEVELOPMENT Zaplaceno
6 CZE MOTEJZÍK Martin XCO muži 19 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
202 CZE NĚMEC Jakub XCO junioři CYKLOTEAM OSTROV Zaplaceno
2 CZE NĚMEC Jan XCO muži 19 CYKLOTEAM OSTROV Zaplaceno
258 CZE NESVEDA Filip XCO kluci 6 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
CZE NESVEDA Ondřej XCO odrážedla MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
655 CZE NESVEDOVÁ Karolína XCO holky 7-8 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
51 CZE NEVOSAD Adam XCO kluci 9-10 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
63 CZE NOSEK Ondřej XCO kluci 9-10 kola-bbm.cz Zaplaceno
165 CZE NOSEK Vojtěch XCO kluci 7-8 kola-bbm.cz Zaplaceno
457 CZE PAKANDL Ladislav XCO muži 40 ACS DEVELOPMENT Zaplaceno
460 CZE PETERKA Pavel XCO muži 40 Kralovice Zaplaceno
812 CZE PETERKA Šimon XCO žáci II BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
307 CZE PÍCLOVÁ Viktorie XCO žákyně I MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
810 CZE POKORNÝ Šimon XCO žáci II BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
653 CZE POLÁKOVÁ Amálie XCO holky 7-8 Triatlet Karlovy Vary Zaplaceno
1 CZE POSPÍŠIL Lukáš XCO muži 19 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
601 CZE PRÝCA Oscar XCO kadeti MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
608 CZE RÁŽ Vojtěch XCO kadeti MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
459 CZE REEH Jiří XCO muži 40 Galaxy CykloŠvec Stevens Zaplaceno
606 CZE REK Patrik XCO kadeti DUKLA PRAHA Zaplaceno
405 CZE REKOVÁ Anna XCO žákyně II CK LOKO Rakovník Zaplaceno
904 CZE RICHTR Tomáš XCO žáci I BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
902 CZE RUMAN Filip XCO žáci I MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
162 CZE RŮŽIČKA Marek XCO kluci 7-8 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
559 CZE RŮŽIČKOVÁ Vanda XCO holky 9-10 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
451 CZE RYBÁŘ Ivo XCO muži 40 CK LOKO Rakovník Zaplaceno
803 CZE RYBÁŘ Kryštof XCO žáci II CK LOKO Rakovník Zaplaceno
153 CZE RYBÁŘ Matouš XCO kluci 7-8 CK LOKO Rakovník Zaplaceno
159 CZE SEDLÁČEK Jakub XCO kluci 7-8 Plzeň Zaplaceno
356 CZE SEDLÁČEK Patrik XCO muži 30 Rokycany Zaplaceno
753 CZE SEDLÁČKOVÁ Hana XCO holky 6 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
60 CZE SCHEINHERR Filip XCO kluci 9-10 Junior cycling projekt team Zaplaceno
602 CZE SOUKUP Daniel XCO kadeti DUKLA PRAHA Zaplaceno
251 CZE SOUKUP Jáchym XCO kluci 6 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
553 CZE SPĚVÁČKOVÁ Emilie XCO holky 9-10 Bike team Stupno Zaplaceno
205 CZE SRP Daniel XCO junioři BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
607 CZE STANKE Matěj XCO kadeti BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
415 CZE STANLEY Anna XCO žákyně II Rexonix Kovo Praha Zaplaceno
352 CZE STOŠEK Viktor XCO muži 30 Kakuna Racing Zaplaceno
252 CZE STRNAD Damián XCO kluci 6 Litohlavy Zaplaceno
656 CZE STRNADOVÁ Sofie XCO holky 7-8 Litohlavy Zaplaceno
151 CZE SVATOŠ Jakub XCO kluci 7-8 Cycling Academy Tábor Zaplaceno
413 CZE SVOBODOVÁ Tereza XCO žákyně II kola-bbm.cz Neplaceno
167 CZE SÝKORA David XCO kluci 7-8 Bike club Klatovy Zaplaceno
610 CZE ŠAŠEK Michal XCO kadeti kola-bbm.cz Zaplaceno
256 CZE ŠIMICE Patrik XCO kluci 6 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
751 CZE ŠIMICOVÁ Julie XCO holky 6 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
203 CZE ŠMÍD Jakub XCO junioři Training&Food Zaplaceno
557 CZE ŠTROFOVÁ Ema XCO holky 9-10 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
301 CZE ŠTROFOVÁ Natálie XCO žákyně I MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
168 CZE TANCL Ondřej XCO kluci 7-8 COPR TJ PŘEŠTICE Zaplaceno
802 CZE TOBRMAN Robin XCO žáci II MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
61 CZE TONCAR Vojtěch XCO kluci 9-10 CK LOKO Rakovník Zaplaceno
5 CZE TOTZAUER Filip XCO muži 19 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
CZE TYRNER Vojtěch XCO kluci 7-8 BIKE TEAM STUPNO Neplaceno
456 CZE VÁCLAV David XCO muži 40 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
255 CZE VÁCLAV Edvard XCO kluci 6 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
62 CZE VÁCLAV Vincent XCO kluci 9-10 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
806 CZE VALENTA Antonín XCO žáci II MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
102 CZE VANĚČKOVÁ Blanka XCO ženy BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
911 CZE VARYŠ Filip XCO žáci I MERIDA BIKE RANCH TEAM Zaplaceno
611 CZE VAŠINA Timotej XCO kadeti DUKLA PRAHA Zaplaceno
101 CZE VAVERKOVÁ Kateřina XCO ženy BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
452 CZE VÁVRA Lukáš XCO muži 40 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
501 CZE VÁVROVÁ Nela XCO kadetky MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
65 CZE VAVŘÍK Tomáš XCO kluci 9-10 BIKE CLUB KLATOVY Zaplaceno
53 CZE VEIT Tomáš XCO kluci 9-10 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
410 CZE VEITOVÁ Lucie XCO žákyně II BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
551 CZE VÍTKOVÁ Julie XCO holky 9-10 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
406 CZE VÍTKOVÁ Nela XCO žákyně II BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
503 CZE VÍTKOVÁ Sára XCO kadetky BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
754 CZE VOGELTANZOVÁ Tereza XCO holky 6 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
504 CZE VOTÍPKOVÁ Andrea XCO kadetky BIKE CLUB KLATOVY Zaplaceno
52 CZE ZELINKA Adam XCO kluci 9-10 Cycling Academy Tábor Zaplaceno
752 CZE ZELINKOVÁ Linda XCO holky 6 Cycling Academy Tábor Zaplaceno
414 CZE ZEMANOVÁ Laura XCO žákyně II BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
651 CZE ZOUBKOVÁ Nela XCO holky 7-8 COPR TJ PŘEŠTICE Zaplaceno


PATNEŘI ZÁVODU/EVENT PARTNERS

PATNEŘI SERIÁLU/SERIAL PARTNERS

Hynek MUSIL - TIMEKEEPING - DATA PROCESSING - ČASOMÍRA - ZPRACOVÁNÍ DAT

Hynek MUSIL - TIMEKEEPING - DATA PROCESSING