Hynek MUSIL - ČASOMÍRA - ZPRACOVÁNÍ DAT
Hynek MUSIL - ČASOMÍRA - ZPRACOVÁNÍ DAT
ON-LINE REGISTROVANÍ ZÁVODNÍCI
MTB Biatlon PRIOR u Přeštic IZ (Časovka)
16. června 2024
ZPĚT na HLAVNÍ STRÁNKU ON-LINE REGISTRACE
ON-LINE REGISTRACE UKONČENA
SEŘADIT DLE DOBY REGISTRACE SEŘADIT DLE KLUBU

HDR St.Číslo Národnost Jméno Typ závodu Kategorie Obec/Klub Platba
35 CZE BEK Jindřich XCO muži II kola-bbm.cz Zaplaceno
57 CZE BLANK Danny XCO žáci II 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
55 CZE BLANK Sasha XCO muži I 2V BIKERS mtbb Blovice Zaplaceno
8 CZE BLANKOVÁ Sally XCO ženy I 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
11 CZE BLANKOVÁ Tilly XCO žákyně I 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
CZE BRUNA Daniel XCO žáci II COPR TJ PŘEŠTICE Neplaceno
CZE BRUNA Jiří XCO muži III Horní Lukavice Neplaceno
44 CZE CVIKLOVÁ Pavla XCO ženy III BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
444 CZE CVIKLOVÁ Tereza XCO holky 9-10 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
777 CZE GEMERSKÁ Tereza XCO ženy I kola-bbm.cz Zaplaceno
52 CZE GOTTFRIED Jakub XCO žáci II MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
56 CZE GOTTFRIEDOVÁ Amálie XCO holky 9-10 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
6 CZE GRUBER Tobiáš XCO kluci 9-10 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
5 CZE GRUBEROVÁ Natálie XCO žákyně I Plzeň Zaplaceno
12 CZE HAVLÍČEK Denis XCO muži I 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
850 CZE HERBOLT Matyáš XCO žáci I 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
18 CZE HERBOLT Pavel XCO NE-závodník 2V BIKERS mtbb Blovice Zaplaceno
24 CZE HLAVÁČ Jan XCO muži III RadyneBike.cz Zaplaceno
23 CZE HLAVÁČ Josef XCO žáci II kola-bbm.cz Zaplaceno
15 CZE HOUDEK Vratislav XCO muži III 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
28 CZE HOUŠKA Jan XCO E-KOLO TJ COPR Přeštice Zaplaceno
10 CZE HUSNÍK Lukáš XCO kluci 8 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
2 CZE HUSNÍK Tobiáš XCO kluci 8 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
49 CZE JANÁK Jan XCO kluci 9-10 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
48 CZE JANAK Peter XCO žáci I MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
9 CZE KRŇOUL Michal XCO muži I 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
43 CZE KROUPA Jiří XCO muži III COPR TJ PŘEŠTICE Zaplaceno
999 CZE MAČEJOVSKÝ Alex XCO žáci II COPR TJ PŘEŠTICE Neplaceno
151 CZE MAČEJOVSKÝ Pavel XCO muži I COPR TJ PŘEŠTICE Neplaceno
7 CZE MAREK Lukáš XCO muži I 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
42 CZE METLIČKA Fabián XCO kluci 9-10 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
40 CZE METLIČKA Tobiáš XCO žáci I BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
38 CZE METLIČKOVÁ Barbora XCO ženy I BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
33 CZE MITRYCH Jiří XCO E-KOLO kola-bbm.cz Zaplaceno
22 CZE NESNÍDAL Aleš XCO muži II Plzeň Zaplaceno
31 CZE NOVÁK Jan XCO NE-závodník STS Chvojkovice Brod Zaplaceno
34 CZE NOVÁK Martin XCO kluci 9-10 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
54 CZE PÍCLOVÁ Viktorie XCO žákyně I MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
321 CZE POSPÍŠIL Jiří XCO muži III REDPOINT TEAM Zaplaceno
69 CZE RABOCH Michal XCO E-KOLO 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
19 CZE RABOCHOVÁ Linda XCO ženy I 2V BIKERS mtbb Blovice Zaplaceno
21 CZE REJCHOVÁ Barbora XCO ženy I kola-bbm.cz Zaplaceno
CZE REJCHOVÁ Tereza XCO žákyně II kola-bbm.cz Neplaceno
CZE RICHTEROVÁ Jana XCO ženy III COPR TJ PŘEŠTICE Neplaceno
30 CZE RUTAROVÁ Karolína XCO ženy I Triatlon Plzeň Neplaceno
50 CZE RUTAROVÁ Kateřina XCO žákyně II Triatlon Plzeň Zaplaceno
20 CZE RUTAROVÁ Magdalena XCO žákyně II Triatlon Plzeň Zaplaceno
47 CZE SEDLÁČEK Jakub XCO kluci 8 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
46 CZE SEDLÁČKOVÁ Hana XCO holky 8 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
3 CZE SLEZÁKOVÁ Jindřiška XCO ženy II 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
45 CZE SPURNÝ Ondřej XCO muži II Šťáhlavy Zaplaceno
85 CZE SVOBODA Pavel XCO E-KOLO kola-bbm.cz Zaplaceno
41 CZE SVOBODOVÁ Martina XCO ženy II Roupov Zaplaceno
53 CZE SVOBODOVÁ Tereza XCO žákyně II kola-bbm.cz Zaplaceno
CZE TANCL Ondřej XCO kluci 8 COPR TJ PŘEŠTICE Neplaceno
0 CZE TOBRMAN Martin XCO muži II MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
303 CZE TOBRMAN Robin XCO žáci II MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
14 CZE TOBRMAN Tadeáš XCO kluci 9-10 PARKOUR ACADEMY PLZEŇ Zaplaceno
4 CZE TOLAROVÁ Irena XCO ženy III 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
17 CZE VANIŠ Václav XCO muži III 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
36 CZE VAVŘÍK Tomáš XCO kluci 9-10 BIKE CLUB KLATOVY Zaplaceno
37 CZE VAVŘÍKOVÁ Pavlína XCO ženy II Roupov Zaplaceno
CZE VÍTKOVÁ Julie XCO holky 9-10 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Neplaceno
CZE VÍTKOVÁ Nela XCO žákyně II BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Neplaceno
CZE VÍTKOVÁ Sára XCO ženy I BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Neplaceno
51 CZE VLACHOVA Vlasta XCO E-KOLO Přeštice Zaplaceno
25 CZE VOGELTANZOVÁ Tereza XCO holky 8 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
26 CZE VOŠAHLÍK Jan XCO muži II kola-bbm.cz Zaplaceno
27 CZE VOŠAHLÍKOVÁ Sára XCO žákyně I kola-bbm.cz Zaplaceno
76 CZE VRÁTNÍK Petr XCO muži II 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno


PATNEŘI ZÁVODU/EVENT PARTNERS

PATNEŘI SERIÁLU/SERIAL PARTNERS

Hynek MUSIL - TIMEKEEPING - DATA PROCESSING - ČASOMÍRA - ZPRACOVÁNÍ DAT

Hynek MUSIL - TIMEKEEPING - DATA PROCESSING