Hynek MUSIL - ČASOMÍRA - ZPRACOVÁNÍ DAT
Hynek MUSIL - ČASOMÍRA - ZPRACOVÁNÍ DAT
ON-LINE REGISTROVANÍ ZÁVODNÍCI
MTB Biatlon SPORTKLUB ÚTERÝ
18. května 2024
ZPĚT na HLAVNÍ STRÁNKU ON-LINE REGISTRACE
ON-LINE REGISTRACE UKONČENA
SEŘADIT DLE DOBY REGISTRACE SEŘADIT DLE KLUBU

HDR St.Číslo Národnost Jméno Typ závodu Kategorie Obec/Klub Platba
57 CZE BLANK Danny XCO žáci II 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
55 CZE BLANK Sasha XCO muži I 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
8 CZE BLANKOVÁ Sally XCO ženy I 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
11 CZE BLANKOVÁ Tilly XCO žákyně I 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
52 CZE BROŽÍK Radek XCO muži I Lestkov Zaplaceno
45 CZE BRUNA Daniel XCO žáci II COPR TJ PŘEŠTICE Zaplaceno
46 CZE BRUNA Jiří XCO muži III Horní Lukavice Zaplaceno
44 CZE CVIKLOVÁ Pavla XCO ženy III BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
444 CZE CVIKLOVÁ Tereza XCO holky 9-10 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
777 CZE GEMERSKÁ Tereza XCO ženy I kola-bbm.cz Zaplaceno
6 CZE GRUBER Tobiáš XCO kluci 9-10 BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV Zaplaceno
5 CZE GRUBEROVÁ Natálie XCO žákyně I Plzeň Zaplaceno
15 CZE HAVLÍČEK Denis XCO muži I 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
850 CZE HERBOLT Matyáš XCO žáci I 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
19 CZE HERBOLT Pavel XCO NE-závodník 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
34 CZE HLAVÁČ Jakub XCO žáci I kola-bbm.cz Zaplaceno
32 CZE HLAVÁČ Jan XCO kluci 9-10 kola-bbm.cz Zaplaceno
36 CZE HLAVÁČ Jan XCO muži III RadyneBike.cz Zaplaceno
35 CZE HLAVÁČ Josef XCO žáci II kola-bbm.cz Zaplaceno
37 CZE HLAVÁČOVÁ Helena XCO ženy III Čižice Zaplaceno
16 CZE HOUDEK Vratislav XCO muži III 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
25 CZE HOUŠKA Jan XCO E-KOLO TJ COPR Přeštice Zaplaceno
10 CZE HUSNÍK Lukáš XCO kluci 8 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
2 CZE HUSNÍK Tobiáš XCO kluci 8 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
48 CZE JANÁK Jan XCO kluci 9-10 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
47 CZE JANAK Peter XCO žáci I MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
12 CZE KRŇOUL Michal XCO muži I 2V BIKERS mtbb Blovice Zaplaceno
40 CZE MÁDROVÁ Jitka XCO ženy II kola-bbm.cz Zaplaceno
38 CZE MÁDROVÁ Kateřina XCO žákyně I kola-bbm.cz Zaplaceno
9 CZE MAREK Lukáš XCO muži I 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
31 CZE METLIČKA Fabián XCO kluci 9-10 BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
29 CZE METLIČKA Tobiáš XCO žáci I BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
27 CZE METLIČKOVÁ Barbora XCO ženy I BIKE TEAM STUPNO Zaplaceno
26 CZE NESNÍDAL Aleš XCO muži II Plzeň Zaplaceno
49 CZE NOVÁČEK Matěj XCO kluci 9-10 Sportklub Úterý Zaplaceno
28 CZE NOVÁK Jan XCO NE-závodník STS Chvojkovice Brod Zaplaceno
21 CZE NOVÁK Martin XCO kluci 9-10 MS BIKE ACADEMY RACING Zaplaceno
18 CZE RABOCH Michal XCO E-KOLO 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
3 CZE RABOCHOVÁ Linda XCO ženy I 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
30 CZE RUTAROVÁ Karolína XCO ženy I Triatlon Plzeň Zaplaceno
50 CZE RUTAROVÁ Kateřina XCO žákyně II Triatlon Plzeň Zaplaceno
20 CZE RUTAROVÁ Magdalena XCO žákyně II Triatlon Plzeň Zaplaceno
4 CZE SLEZÁKOVÁ Jindřiška XCO ženy II 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
85 CZE SVOBODA Pavel XCO E-KOLO kola-bbm.cz Zaplaceno
41 CZE SVOBODOVÁ Martina XCO ženy II Roupov Zaplaceno
53 CZE SVOBODOVÁ Tereza XCO žákyně II kola-bbm.cz Zaplaceno
CZE ŠKARDA Zdeněk XCO muži III Sportklub Úterý Neplaceno
51 CZE ŠMEJKALOVÁ Ilona XCO ženy III Velosport Domažlice Zaplaceno
22 CZE TANCL Ondřej XCO kluci 8 COPR TJ PŘEŠTICE Zaplaceno
7 CZE TOLAROVÁ Irena XCO ženy III 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
17 CZE VANIŠ Václav XCO muži III 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno
42 CZE VAVŘÍK Tomáš XCO kluci 9-10 BIKE CLUB KLATOVY Zaplaceno
43 CZE VAVŘÍKOVÁ Pavlína XCO ženy II Roupov Zaplaceno
24 CZE VOŠAHLÍK Jan XCO muži II kola-bbm.cz Zaplaceno
23 CZE VOŠAHLÍKOVÁ Sára XCO žákyně I kola-bbm.cz Zaplaceno
76 CZE VRÁTNÍK Petr XCO muži II 2V BIKERS mtbb Blovice Neplaceno


PATNEŘI ZÁVODU/EVENT PARTNERS

PATNEŘI SERIÁLU/SERIAL PARTNERS

Hynek MUSIL - TIMEKEEPING - DATA PROCESSING - ČASOMÍRA - ZPRACOVÁNÍ DAT

Hynek MUSIL - TIMEKEEPING - DATA PROCESSING