HLAVNÍ SPONZOR:
Plzeňský kraj - nejlepší místo pro život
SPONZOŘI:
Elektroinstalace ELIMONT s.r.o.ARCHITEKTONICKÝ ATELIER ŠNEBERKhumanwasteNAŠE MĚSTO PŘEŠTICE
Jako pravidelný dárce krve a dárce kostní dřeně na těchto stránkách propaguji:
Darování kostní dřeně:
POMOCI MŮŽE KAŽDÝ
Daruj krev, daruješ život:
DARUJ KREV, DARUJEŠ ŽIVOT
VYHLÍDKOVÁ VĚŽ
CHALUPY U ZEMĚTIC
PRACOVNÍ NÁZEV „ŠTĚPÁNKA“
Lokalizace: Vyhlídková věž je stavbou solitérního charakteru na nezastavěném vrcholku cca. 0,5 km od sídelního útvaru Chalupy (obec Zemětice) západním směrem. V území obce Zemětice – místní část Chalupy na mírném vršku nad oběma sídly, pomístní název „na Prantu“
(počeštěný „Brant“ – z něm: milíř, starší název z pozemkových map „na Brantu“ s lokalizací „nad Poraženým lesem“).
Vyhlídková věž Štěpánka
AKTUALITY
ZAJÍMAVOSTI
NOVINKY5. ČLÁNEK
PODPORA V ROCE 2016 A POKRAČOVÁNÍ STAVBY
V roce 2016 jsem opětovně požádal Plzeňský kraj o finanční podporu. Plzeňským krajem byl projekt podpořen v roce 2016 částkou 40.000 Kč Plzeňský kraj, podpora byla použita na provádění hrubé stavby, nákup cementu, vápna, betonářských výztuží a prken. Doufám, že v letošním roce se mi podaří dokončit hrubou stavbu.
Stavbu provádím hlavně s bratrem Jirkou, občas dle sil vypomůže i otec a na občasné brigády přijede z Holýšova Matěj Valeš a parta kamarádů kolem něj.
O materiální podporu jsem požádal sousední obec Merklín, dostal jsem kulatinu, k použití na nosné trámy stropů, takže po dokončení, až rozhlednu navštíví občané Merklína, budou chodit po daru jejich domovské obce. Obcí Merklín poskytnutých 12 kusů - 5-ti metrových kulatin vystačí na stropy ve všech třech patrech rozhledny. Doufám, že zahájená spolupráce s obcí Merklín vydrží i do budoucna.