TOPlist
TOPlist
MTB - SILNÝ KAFE uvádí

ledový kafe
8. ročník - Sobota 10. února 2018
ČESKÝ LES - Hora Svatého Václava

VYBER ROČNÍK:

VÝSLEDKY

ENGLISH RESULTS


MUŽI

pořadíst. č.jménorok narozeníoddíl/obeckategoriev kategoriičasrozdílrozdíl
19KOZÁK
Tomáš
1971FOCUS RAPIROM311:17:15vítězpředchozí
212KARNÍK
Luboš
1978Author Team StupnoM321:18:100:00:550:00:55
349BENEŠ
Jan
1990SYMBIO+ CE ENERGYM211:21:450:04:300:03:35
426JASAN
Lukáš
1980VELOSPORT DOMAŽLICEM331:23:590:06:440:02:14
547LEDVINA
Václav
1982VELOSPORT DOMAŽLICEM341:26:270:09:120:02:28
627KOBES
Miroslav
1970Velosport DomažliceM351:27:070:09:520:00:40
76SÁZAVSKÝ
Jan
1982Velosport DomažliceM361:29:340:12:190:02:27
832AUTERSKÝ
Václav
1988RADYNĚ BIKEM221:29:560:12:410:00:22
97BAIER
Jiří
1984Velosport DomažliceM231:30:130:12:580:00:17
1031BATĚK
Václav
1980RADYNĚ BIKEM371:30:590:13:440:00:46
1141DVOŘÁK
Otakar
1962TRANS BRODYM411:31:260:14:110:00:27
1210ŠTURM
Ruda
1978Velosport DomažiceM381:32:050:14:500:00:39
1333VÍT
Martin
1980RADYNĚ BIKEM391:32:290:15:140:00:24
1418DUSCHNER
Armin
1982Sepp`s RadlstolM3101:33:480:16:330:01:19
1513ZÁHOŘÍK
Ruda
1976PLZEŇM3111:33:560:16:410:00:08
1635CHRUDINSKÝ
Radek
1982ČESKÁ SPOŘITELNAM3121:34:380:17:230:00:42
1751KUNEŠ
Vlastimil
1985VELOSPORT DOMAŽLICEM241:34:560:17:410:00:18
184POSPÍŠIL
Lukáš
1988Redpoint ELEVEN teamM251:35:060:17:510:00:10
1930ŠUBRT
Jan
2001COPR PřešticeM111:35:220:18:070:00:16
2037ŠTĚDRÝ
Daniel
1974TRANS BRODYM3131:38:370:21:220:03:15
2117ŠIŠKA
Petr
1988Cyklo-Market Nový KnínM261:38:480:21:330:00:11
2214RÜGHEIMER
Dieter
1970TV WALDMÜNCHENM3141:40:000:22:450:01:12
2325SVOBODA
Radek
1969PrahaM3151:42:160:25:010:02:16
248NYKLES
Jan
1976VELOSPORT DOMAŽLICEM3161:43:580:26:430:01:42
2536ULLRICH
Jiří
1979Team LounyM3171:47:170:30:020:03:19
2640HOJDA
Michal
1981MS BIKE ACADEMY racingM3181:49:260:32:110:02:09
2715MÜLLER
Arnold
1966SEPP`S RADLSTOLM421:49:520:32:370:00:26
281OUŘADA
Ladislav
1967MTB KDYNĚM431:51:020:33:470:01:10
2928VAVERKA
Břetislav
1977COPR TJ PŘEŠTICEM3191:52:170:35:020:01:15
3046DAVID
Václav
1983ČERNOŠICEM271:52:410:35:260:00:24
3122RÖCKL
Andreas
1988SEPP`S RADLSTOLM281:54:140:36:590:01:33
3220STAUNER
Michael
1963PINZINGM441:54:530:37:380:00:39
3348ALBL
Zdeněk
1977Cyklo-Market Nový KnínM3201:54:590:37:440:00:06
3411TOTH
Miroslav
1961CHODOVM451:55:160:38:010:00:17
353IBEHEJ
Martin
1987NEVOLICEM291:55:370:38:220:00:21
3619HIERSTETTER
Christian
1976SEPP`S RADLSTOLM3211:56:220:39:070:00:45
3738KAHOUN
Jakub
1990LIBĚŇM2102:00:310:43:160:04:09
3821PREISSER
Alexander
1974PINZINGM3222:04:120:46:570:03:41
392SKŮRA
Karel
1979MTB KDYNĚM3232:05:440:48:290:01:32
4043SCHWARZ
Heřman
1964ŽATECM462:06:110:48:560:00:27
4123SEIDL
Sandro
1996SPORTIVO ST. ENGLMARM2112:13:340:56:190:07:23
425ČERMÁK
Rostislav
1998AUTHOR TEAM STUPNOM2122:20:281:03:130:06:54
4339KAHOUN
Karel
1961LIBĚŇM472:24:541:07:390:04:26
4450TURŠNER
Luděk
1971BMA RadniceM3242:36:441:19:290:11:50